zbiornik na wodę

Jeśli się dobrze zastanowić, to w moim domu mam bardzo dużo różnych zbiorników i pojemników, dużych i małych, kilka z nich jest także w ogrodzie.

W każdym domu są jakieś zbiorniki, np. zbiorniki na wodę

zbiornik na wodęMoim zdaniem takie zbiorniki są bardzo przydatne dla każdego, pozwalają łatwo i wygodnie przechowywać rożne substancje od czystej wody po tłuste smary, a nawet po substancje stałe. W ogrodzie mam plastikowe zbiorniki na wodę z deszczu. Używam jej do podlewania moich roślinek, czasem kiedy wody jest dużo, to także podlewam nią trawnik. Jesienią zawsze mam najwięcej takiej wody, a w lecie najmniej, ale dodatkowe źródełko zawsze się przydaje. Również na podwórku mam duże zbiorniki na wodę, które przemieniłam na zbiorniki do kompostowania. Wrzucam tam skoszoną trawę, uschnięte liście, owoce, które spadły z drzewa i nie nadają się do zjedzenia. Potem podlewam do wszystko płynem przyśpieszającym kompostowanie i gotowe. Naturalny nawóz dla ogródka jest do użycia. W domu też korzystam z różnego typu zbiorników. W pomieszczeniu w którym znajduje się mój piec, który ogrzewa dom znajdują się zbiorniki na olej opalowy dwupłaszczowe. Moim zdaniem to najlepszy sposób na przechowywanie oleju opałowego. Zawsze jest pod ręką, nie wylewa się, a kiedy musze dolać oleju to nigdy nie mam od tego brudnych rąk. Zbiorniki na olej opałowy dwupłaszczowe nie zajmują dużo miejsca, ale mimo tego da się do nich wlać bardzo dużo oleju, dzięki czemu zawsze mam go pod dostatkiem i nigdy nie boję się, że mi zabraknie materiału grzewczego. Poza tym nie muszę tutaj nic przerzucać tak jak węgiel, miał, czy koks, z czego jestem bardzo zadowolona.

Trzymam w tym pomieszczeniu także inne, mniejsze zbiorniczki np. takie z resztkami farby, które zostały z malowania domu, a wielkie puszki z farbą zajmowały mi niepotrzebnie za dużo miejsca, mam z plastikowych zbiornikach także rożne lakiery, bejce, kleje i inne substancje chemiczne.