makieta

To wielkie wydarzenie, bardzo dobra wiadomość oraz gratka dla wszystkich wielbicieli makiet architektonicznych z Polski.

Makiety architektoniczne mają wzięcie, dlatego taki sklep nie powinien nikogo dziwić

makietaPoinformowano właśnie, iż to w Polsce powstanie jeden z największych sklepów w którym nabyć będzie można modele domów, gotowe makiety oraz elementy do samodzielnego składania makiet architektonicznych. Decyzję o wyborze właśnie Polski jako państwa w którym sklep powstanie podjęli inwestorzy, którzy podobny sklep otworzyli już we Francji. Polska ma być drugim państwem w którym sklep powstanie. Jak wynika z informacji przekazanych przez inwestorów, wybór nie był trudny, gdyż wystarczyło jedynie sprawdzić jakie w poszczególnych krajach jest zainteresowanie modelarstwem oraz budową makiet architektonicznych. Jak się okazało Polacy chętnie zajmują się tym swego rodzaju rękodziełem i popyt na tego rodzaju produkty czy gotowe makiety jest u nas naprawdę spory. Póki co nie ujawniono niestety kiedy sklep zostanie otwarty i oddany do użytku kupujących, wiadomo jednak, iż miastem w którym powstanie będzie Warszawa. Wiadomo także, iż inwestorzy wybrali już miejsce w którym sklep będzie się znajdował, ale trwają jeszcze prace przygotowawcze oraz załatwianie ostatnich formalności więc nie ujawniono adresu.

Fani makiet architektonicznych już dosłownie nie mogą się doczekać, gdyż wielu z nich wie jakie cuda będą w sklepie dostępne, znając asortyment pierwszego sklepu założycieli.