szafy na wymiar

Obecnie mało kto kupuje szafy stojące, zdecydowana większość wybiera szafy przesuwne w zabudowie. Meble stojące można przestawić i to jest ich jedyna zaleta. Szafy zabudowane są pojemniejsze, bardziej praktyczne, po prostu lepsze, szczególnie jeśli są dostępne w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo, szafy takie tworzone są na wymiar, zatem można je umiejscowić przy skosach na poddaszu, czy we wnękach ściennych.

Duża szafa z lustrem

szafy na wymiar Nowoczesne szafy nie muszą być wykonane z materiałów drewnopodobnych. Dobrym rozwiązaniem są na przykład duże szafy na wymiar w Tychach z lustrami. Lustra sprawią, że pomieszczenie będzie wyglądało na większe, a dodatkowo duże lustro ułatwia strojenie się. Lśniąca powierzchnia lacobelu spodoba się za to osobom, które chcą mieć szafę kolorową, czy z grafiką. Lacobel to rodzaj szkła, odpornego na stłuczenia i zabrudzenia. Nadaje się jako ,,okleina” do mebli (także kuchennych), jak również można go stosować zamiast płytek naściennych. Szafa w kolorze ognistej czerwieni czy z grafiką miasta nocą na pewno będzie piękną ozdobą sypialni czy korytarza. Kolejna ważna sprawa to układ półek i wieszaków w środku szafy.

szafy na wymiar Jeśli ma to być typowa szafa ubraniowa to powinno znaleźć się w niej jak najwięcej relingów na wieszaki. Wtedy ubrania mogą wisieć, nie będą się gniotły, jeśli się je złoży i odłoży na półkę. Jeśli jednak w szafie zamierzamy trzymać także pościel, czy ręczniki to warto jest umieścić w niej też kilka półek, szczególnie zlokalizowanych w wyższych partiach szafy. Po takie rzeczy jak prześcieradła nie sięga się codziennie, więc nie muszą znajdować się nisko, w zasięgu wzroku. Nisko muszą być zlokalizowane ubrania, bielizna, czy buty. Te ostatnie warto trzymac na specjalnych stojakach, mających półki ustawione po skosie. Wtedy wszystkie buty się pomieszczą, a także są wyeksponowane, dobrze widoczne. Można pokusić się także o specjalne uchwyty na kapelusze czy wieszaki na paski, torebki, lub apaszki. Jeśli ktoś ma dużo tego typu dodatków to specjalne miejsce na nie z pewnością jest wskazane. Warto zaznaczyć, że nie tylko w Tychach, ale i w każdym innym mieście na pewno jest przynajmniej jednak firma robiąca meble na wymiar.

Reasumując, szafy na wymiar są najbardziej praktycznym i najbardziej estetycznym rozwiązaniem jeśli chodzi o przechowywanie ubrań i tekstyliów w domu. Szafa z lustrem powiększy optycznie pokój, kolorowa szafa nada mu nowoczesnego wyglądu, a klasyczna będzie pasowała do każdego wnętrza. Każdy klient może wybrać idealna szafę przesuwną dla siebie.