firmowa bombka

Każdy wie w jaki sposób można udekorować dom na święta Bożego Narodzenia, jak również jakie podarunki nawiązujące do tego okresu wręczyć bliskim. W pokoju poza choinką można zaaranżować też stroiki na stole, klimatyczne świece o piernikowym aromacie, czy też pasujące obrusy. Z kolei wśród podarunków warto wymienić świąteczne kubki, sweterki, czy figurki.

Co jednak w przypadku firm?

piękne dekoracyjne bombki Tutaj już dekoracje będą nieco inne, a i sami pracownicy czy szefowie nie mogą się kierować jedynie własnym gustem. W końcu w pracy nie wypada dawać pracodawcy zabawnego prezentu (chyba że wiadomo iż szef ma duże poczucie humoru), ani nie celuje się w te zbyt pstrokate. Co będzie dobre jako firmowa dekoracja świąteczna? Idealne będą ładne bombki dla firm. To specjalny rodzaj bombek których nie wiesza się na choince, a na specjalnym stojaku. Zwykle jest on wykonany z metalu np. aluminium, dzięki czemu jest stabilny, dobrze trzyma dekorację, a jednocześnie nie będzie on ciężki. Do płaskiej podstawy przymocowany jest cienki pałąk-drucik wygięty w kształt łuku – na jego końcu zawieszana jest ozdoba, tak że znajduje się ona przynajmniej centrymetr od podstawy. Wtedy bombka może się kręcić czy bujać. Od tej zwykłej choinkowej różni ja także rozmiar. Zamiast kilku centrymetrów średnicy może mieć ich nawet kilkanaście!

firmowa bombka W dodatku robiona na zamówienie może mieć dowolny kolor, a jako wzór – logo czy nazwę firmy. To idealna opcja do każdej firmy. Co poza tym? W kuchni czy pokoju socjalnym warto zainwestować w świąteczne serwetki, najlepiej papierowe. Wtedy nie trzeba martwić się o ich zaplamienie i konieczność prania. Można też pokusić się o małą dekorację na stół np. pojemnik na serwetki, czy pieprzniczkę z solniczką. A co pracownicy i szefostwo mogą dawać sobie wzajemnie? Na pewno uniwersalną opcją są kubki, które przydadza się każdemu. Mogą mieć wizerunek Mikołaja, reniferów, bałwanka, czy napis w świątecznych odcieniach czerwieni i zieleni. Dobrą alternatywą będą świąteczne notesy, jak również kalendarze/planery – w końcu po Bożym Narodzeniu zaraz wita się Nowy Rok. Notes przyda się do robienia codziennych notatek, zarówno w domu, jak i w firmie, a planer ułatwi zapisywanie spotkań, terminów oddania zleceń, czy innych ważnych zapisków.

Jak widać i w firmie można zadbać o świąteczną atmosferę. Warto postawić na specjalne bombki z logo firmy, czy kolorowe serwetki, a pracownikom można wręczać bożonarodzeniowe kubki lub notesy. Z pewnością stworzenie idealnej atmosfery poprawi samopoczucie wszystkich osób w biurze.