rusztowania aluminiowe jezdne drabex

Rusztowania aluminiowe uważane są za trwałe i solidne konstrukcje, które posiadają wiele zalet. Między innymi można je swobodnie przemieszczać dzięki składanym komponentom oraz małej wadze. Dostępnych jest jednak wiele modeli, które w zależności od rodzaju wykonywanej pracy są dopasowane do potrzeb kupującego.

Rusztowania jezdne od Drabexu

rusztowania aluminiowe jezdne drabexMożna je znaleźć zarówno w tradycyjnych sklepach budowlanych, jak i na stronach producentów, którzy oferują również wykonywanie rusztowań na indywidualne zamówienie. Nie jest to jednak często wykorzystywane ze względu na wciąż powiększającą się ofertę dostępnego sprzętu. W zależności od sposobu użytkowania rusztowań można je podzielić na ruchome oraz nieruchome. Jednak to te pierwsze cieszą się największą popularnością ze względu na ich szerokie zastosowanie. Rusztowania jezdne składają się z kilku sztywnych modułów, które wyposażone są w kółka samonastawne, odporne na duże ciężary. Pozwala to przemieścić cała konstrukcję bez demontowania każdego elementu. Często wykorzystuje się je podczas remontów w pomieszczeniach, ale także halach towarowych, gdzie świetnie sprawdza się dzięki szybkiej zmianie pozycji. Zastosowanie w nich specjalnych hamulców sprawia, że kółka nie poruszają się w trakcie pracy na wysokości, blokują rusztowanie nawet na nierównych powierzchniach.

rusztowania aluminiowe jezdne drabexWielu profesjonalistów, którzy wykorzystują taki sprzęt w swojej pracy polecają rusztowanie aluminiowe jezdne drabex wyróżniające się wśród innych produktów solidną konstrukcją oraz możliwością dopasowania do nich wielu modułów. Poprzez dokupowanie dodatkowych elementów można uzyskać wysokość roboczą nawet do 12 metrów. Rusztowania stanowią połączenie trwałości z dużą powierzchnią roboczą, dzięki czemu może na nim pracować jednocześnie kilka osób. Szybki montaż bez konieczności używania specjalnych narzędzi jest tylko dodatkowym atutem tych modeli. Ich dostępność jest bardzo duża, zwłaszcza bezpośrednio na stronie drabexu, gdzie można dopasować szerokość i wysokość pracy do swoich potrzeb. Wybierając rusztowanie jezdne z aluminium otrzymuje się praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się podczas wielu prac. Odpowiednie zabezpieczenia oraz solidna konstrukcja pozwala na przemieszczenia rusztowania bez konieczności składania w wiele miejsc.

Poza tym sprawnie można regulować wysokość pracy. Ich dużą zaletą jest możliwość poddania ich obróbce, dzięki czemu można otrzymać konstrukcje połączonych ze sobą dwóch rusztowań, które dadzą nam zdecydowanie większą powierzchnię do pracy. Najważniejsze jednak, że są bardzo mobilne, a po złożeniu można je swobodnie zapakować do samochodu i przewieźć w inne miejsce pracy.