remont starego drewnianego domu

Kiedy razem z moim mężem decydowaliśmy się na wybudowanie domu drewnianego to zakładaliśmy, że będziemy mieć dzieci, ale raczej myśleliśmy na temat jednego dziecka.

Remont starego drewnianego domu był oczywisty

remont starego drewnianego domuDlatego też nasz dom posiadał cztery pokoje, czyli nasza sypialnię, przyszłą sypialnie dla naszego maluszka, pokój dzienny i jedna zapasowa sypialnie dla gości. Nie spodziewaliśmy się, ze nasze życie się tak potoczy, ze przebudowa domu drewnianego będzie dla nas czymś absolutnie niezbędnym. Bardzo się cieszyliśmy kiedy zaszłam w ciążę. Zaczęliśmy myśleć na temat tego jak będzie wyglądała sypialnia dziecięca, jakie kolory do niej dobierzemy, jakie meble kupimy. Kiedy jednak poszłam do lekarza na badania, sprawdzić, czy wszystko jest w porządku odkryłam, ze spodziewam się nie jednego dziecka, ale trojaczków! Byliśmy razem z mężem w szoku. W pierwszym momencie nie wiedzieliśmy co mamy robić. W końcu nasz dom nie był dostosowany do trójki dzieci,a jedynie do jednego, a i to było jeszcze nie skończone. Remont starego drewnianego domu był zatem dla nas czymś oczywistym, ponieważ potrzebowaliśmy dodatkowej przestrzeni dla naszych dzieci. Na razie mogłyby spać w jednej sypialni, ale prędzej czy później remonty domów drewnianych i tak nas nie ominą. Lepiej jest zatem zabrać się za to tera,z póki jeszcze nie ma naszych maluszków na świecie, nie musimy się nimi zajmować i mamy nieco więcej czasu wolnego.

Nie było to dla nas proste zadanie, ale w końcu dobro naszych dzieci było najważniejsze. Znaleźliśmy ekipę budowlaną która się tym zajęła i teraz mamy taki dom jaki nam trzeba.