hydroizolacja

Zawsze bardzo długo szukałem pracy. Nie wiedziałem co mógłbym robić. Gdy przyszedł wybór szkoły stwierdziłem, że technikum budowlane będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Mogłem mieć maturę oraz zawód.

Osuszanie murów nie jest ciężką pracą

hydroizolacjaNa dodatek podczas zajęć praktycznych mogłem nauczyć się wielu elementów. Już w pierwsze wakacje pojawiło się dla mnie dużo ofert i interesujących perspektyw. Pewien kierownik, którego specjalnością była izolacja pionowa miał dla mnie dogodne warunki. Potrzebował młodych osób do wykonywania różnych czynności. To była dla mnie wielka szansa, ponieważ dzięki temu miałem szansę się wiele nauczyć. Budownictwo i wszelkie prace wykończeniowe nie były dla mnie żadnym problemem. Zawsze wiedziałem co mam wykonywać i jak. Pamiętam, że w dzień próbny czekało na mnie osuszanie murów. Wtedy była to dla mnie nowość, ponieważ spotkałem się z tym tylko w teorii. Tak samo wszystkie nowoczesne technologie były mi zupełnie obce i nie wiedziałem czego mam się spodziewać. Dopiero moi koledzy nauczyli mnie jak z wszystkiego skorzystać. Teraz nawet hydroizolacja fundamentów, która jest dość rzadkim zabiegiem nie jest dla mnie problemem. Wiem co i jak mam wykonywać. Moje umiejętności dzięki nowym wyzwaniom cały czas się poprawiają i wiem, że robię coś z sensem. Codzienne osuszanie ścian jest dla mnie jak bułka z masłem. Dzięki temu mogę zwiększyć swoją wydajność i uzyskać premię. Ona jest przyznawana gdy jakieś osoby spełniają bardzo surowe wymogi. Osuszanie budynków również musi być wykonywane w bardzo porządny sposób.

Nasi klienci bywają naprawdę coraz bardziej wymagający i wiedzę jak nas sprawdzać. Jednak nasza ekipa składa się z samych fachowców, a my wiemy jak wykonywać swoją pracę. Dzięki temu zajęciu mam coraz większe perspektywy.