Ogrody Warszawa

Moja działka była moim środkiem do szczęścia. Całe życie marzyłam o małym domku jednorodzinnym i w końcu mogłam wszystko zrealizować.

Ogrody Warszawa w stylu śródziemnomorskim

Ogrody WarszawaByła na prawdę znakomita. Tym razem chciałam wspaniale zagospodarować wolną przestrzeń i stworzyć coś atrakcyjnego. Moim ideałem były ogrody Warszawa w stylu śródziemnomorskim. Silne aromaty ziół, biały dom… To właśnie były moje klimaty. Projektowanie ogrodów zleciłam bardzo dobrej firmie z Warszawy. Tam pracował architekt wnętrz, który naprawdę wiedział co robi i miałam do niego wielkie zaufanie. Marzyły mi się gliniane donice z mandarynkami, żwir pod stopami oraz niekończące się rozmowy z przyjaciółmi. To było dla mnie idealne rozwiązanie. Ta firma rzetelnie montowała automatyczne nawadnianie ogrodów, które miało mi bardzo dużo ułatwić. Dzikość przyrody z połączeniem wyrafinowania oraz barwy miała być czymś nie zwykłym. Ułożenie każdego elementu miało być z góry zaplanowane i nic nie było przypadkowe. Niestety najbardziej obawiała mnie pielęgnacja ogrodów. Miałam specjalnie sprowadzane gatunki roślin i każda była inna. Wtedy stwierdziłam, że wykorzystam doświadczenie innych ludzi i zatrudnię bardzo dobrego ogrodnika. Jako osoba starsza nie miałam już tyle siły aby wyrywać chwasty. Same koszenie trawników było bardzo ciężkie. Musiałam także sprowadzić różnego rodzaju opryski. Ogrody w takim stylu były naprawdę wymagające i kosztowne.

Ja byłam osobą, która chciała mieć wszystko idealnie zorganizowane. Moi pracownicy, którzy pracowali przy zakładaniu spisali się na medal. Wszystko było dopięte na ostatni guzik.