lampy podłogowe

Moja siostra wiele lat starała się o kredyt na dom jednorodzinny. To było jej wielkie marzenie. Wraz z mężem w końcu zakończyli budowę. Z tej okazji chciała zorganizować małą parapetówkę dla najbliższych. Oczywiście zaproponowałam jej pomoc w gotowaniu i szykowaniu stołu.

Lampy podłogowe – dobry pomysł na prezent?

lampy podłogoweW planach mieliśmy ognisko i miłe spędzenie czasu. Niestety nie wiedziałam co mogę jej dać z takiej okazji. Jednak zauważyłam, że brakuje jej jeszcze wielu elementów w domu. Zazwyczaj dawałam jej dobrą książkę oraz kawę. Teraz stwierdziłam, że czas na coś nowego. Udałam się do sklepu z wyposażeniem wnętrz i tam chciałam dać się ponieść fantazji. Pewien sprzedawca zaczął polecać mi lampy podłogowe nowoczesne. To jednak nie było dla mnie najlepsze rozwiązanie. Ich cena nie należała do niskich, a na dodatek nie wiedziałam w jakim stylu chcą urządzić resztę wnętrz. Z resztą chciałam coś mniej wzniosłego. Lampy podłogowe nie były do tego najlepszym akcentem. Musiałam poszukać dalej. Wtedy natchnęły mnie lampy ogrodowe. Ten sklep miał bardzo szeroką ofertę. Na dodatek każda z nich miała baterię słoneczną. Zdecydowałam się na cztery takie elementy. Siostra posiadała spory taras. Taki element bardzo by się przydał. Ostatecznie bardzo się ucieszyła. Postanowiłam dodatkowo wręczyć jej wazon. Ona uwielbiała różnego rodzaju kwiaty.

Na dodatek lampy bardzo przypadły do gustu naszej mamie. Za wszelką cenę chciała się dowiedzieć, gdzie je kupiłam. Ona także jest wielką fanką spędzania czasu na świeżym powietrzu. Ten wieczór upłynął nam w bardzo miłej atmosferze. Każdy opowiedział co u niego słychać i czym się aktualnie zajmuje.