grzejniki stelrad

Dobór grzejników do mieszkania lub domu to wybór na całe lata, warto więc przeznaczyć trochę czasu na dobór właściwych o odpowiednich właściwościach grzewczych i cieszącej oko stylistyce. Do wyboru mamy wielu krajowych i zagranicznych producentów oferujących kaloryfery wykonane z różnych materiałów, o różnej mocy, dla różnego rodzaju paliwa grzewczego i do wszystkich pomieszczeń.

Grzejniki trwałe i niezawodne

grzejniki stelradNajwięcej czasu spędzamy w naszych pokojach, zamontowanie grzejników, które je efektywnie ogrzeją jest więc nie tylko opcją, lecz wręcz koniecznością. Po obliczeniu kubatury pokojów i przeliczeniu tego na odpowiednią moc grzewczą potrzebną do szybkiego nagrzania pomieszczenia, czas na wybór producenta oferującego najlepszą jakość radiatorów w stosunku do ceny. Ilość ofert na rynku pozwoli nam również wybrać stylistykę odpowiadającą naszemu zmysłowi estetycznemu, co sprawi, że grzejnik będzie ładnie się komponował z wystrojem pokoju. Dużą popularnością na polskim i europejskim rynku cieszą się pokojowe grzejniki Stelrad produkowane w Wielkiej Brytanii i Holandii, posiadające opinię trwałych i niezawodnych, a przy tym estetycznych i wydajnych. Najczęściej są to grzejniki jedno- lub dwupłytowe, w zależności od indywidualnych potrzeb i upodobań są one sprzedawane w orientacji poziomej lub pionowej, z podłączeniem dopasowanym do rodzaju instalacji obecnej w naszym mieszkaniu.

grzejniki stelradProducent grzejników Stelrad posiada autoryzowane przedstawicielstwo w Krakowie, więc nie ma problemu z szybkim dostarczeniem wybranego modelu, jak również z fachowym doradztwem i siecią fachowych instalatorów zamontujących dowolny system Stelrad w naszym mieszkaniu lub domu; również czas gwarancji udzielanej przez producenta na okres dziesięciu lat sprawił, że grzejniki te są tak popularne wśród użytkowników. W katalogu firmy znajdziemy radiatory kompaktowe, zaworowe, renowacyjne, z przyłączeniami dolnymi lub bocznymi, wykonane najczęściej z blachy walcowanej na zimno. Posiadają osłony boczne i górny grill, wszystkie są również wyposażone w wydajne i dokładne termostaty, na życzenie mogą być również podłączone do inteligentnych systemów zarządzania mieszkaniem czy domem. Grzejniki Stalrad produkowane są w długościach pomiędzy 40cm i 300 cm, co pozwala na optymalny dobór do pomieszczenia.

Również dobór estetycznych grzejników podokiennych i ściennych nie będzie stanowił problemu, ze względu na szeroki wachlarz modeli oferowanych przez brytyjską firmę. Wybór grzejników Stalrad zapewni więc nam komfortowe mieszkanie i spokój na całe lata, przy niskich kosztach użytkowania.