rusztowanie

Podczas wykonywania prac elewacyjnych rusztowanie pozwala pracować w sposób bezpieczny i wygodny. Ruchomy podest można dowolnie przestawiać, co przyspiesza pracę. Wykorzystując rusztowanie jezdne, mały zespół jest w stanie szybko wykonać swoje zadania – poświęca się wówczas znacznie mniej czasu na rozstawienie i złożenie rusztowania. Ekipy wykonujące pracę na większych wysokościach mogą skorzystać z rusztowania jezdnego, które posiada dodatkowe stabilizatory boczne. Przestawianie ich nadal jest łatwe i wygodne.

Rusztowanie to kluczowy element budowy

rusztowanieRusztowania jezdne Faraone wykonane są z aluminium, co zapewnia im niską wagę i wysoką wytrzymałość. Tego typu rusztowanie można wykorzystywać do prac zewnętrznych i wewnętrznych. Niższe konstrukcje dobrze sprawdzają się do prac malarskich, montażowych i konserwacyjnych. Modułowa budowa rusztowania pozwala na jego wykorzystanie na dowolnej wysokości mieszczącej się w możliwościach konkretnego modelu. Każde rusztowanie składa się z przynajmniej kilku elementów. Rusztowanie przemieszcza się na kołach wykonanych z twardej gumy, które w razie potrzeby można zablokować. Najniższym elementem rusztowania jezdnego jest składana podstawa. Szkielet konstrukcji stanowią ramy, które można ustawiać w różnych konfiguracjach zależnie do potrzeb.

rusztowanieWysokiej jakości nowoczesne rusztowanie Faraone pozwala na szybką i wygodną pracę na wysokości. Szczeble w ramach pionowych nie są spawane, a montowane za pomocą specjalnych elementów łącznikowych. Rusztowanie o wysokości 370 centymetrów dostarczane jest na jednej palecie, co ułatwia jego transport. Każdą z podpór można ustawić pod innym kątem, dopasowując zabezpieczenie do warunków terenowych. Mocne podpory pozwalają na wykorzystanie węższej podstawy rusztowania bez utraty stabilności konstrukcji. Do rozstawienia rusztowania jezdnego Faraone wystarczy jedna osoba. Elementy wykonane z aluminium cechują się niską wagą. elementy nośne wykonane są z aluminiowej rury o średnicy 40 milimetrów. Praca na podeście roboczym jest wygodna i bezpieczna nawet na dużych wysokościach.

Zastosowanie sztywnego złącza ze stali nierdzewnej zamiast spawów pozwala na zwiększenie sztywności rusztowania o połowę. Rusztowania, które korzystają z tej technologii, są bardziej odporne na przeciążenia. System uchwytów pozwalających na szybkie mocowanie stężeń przyspiesza rozkładanie i zabezpieczanie rusztowania. Średnica kół to 125 milimetrów, co pozwala na wygodne przestawianie rusztowania. Na czas pracy kółka zabezpiecza się hamulcem naciskowym.