salon drzwi

Wybór dobrych drzwi jest trudny. Z jednej strony powinny być solidne, tak by spełniały funkcje praktyczne, jak również by pasowały do elewacji, stolarki okiennej lub do wnętrza domu. W sklepach budowlanych najczęściej są tylko proste i tanie modele drzwi, a te robione na zamówienie nie zawsze są potrzebne. Dlatego też dobrym rozwiązaniem jest odwiedzenie salonu drzwi.

Szeroki wybór drzwi

salon drzwi Co oferuje taki salon? Same drzwi to jednak nie wszystko. Z pewnością dobry sklep będzie miał w ofercie także liczne akcesoria. Są to zamki, gałki i klamki, kołatki, prowadnice do drzwi przesuwnych, jak i zawiasy do drzwi uchylnych. To przydatne rzeczy, dzięki którym można zamontować drzwi, jak również je swobodnie otwierać i zamykać, także na klucz. Akcesoria powinny być podzielone na te, które są dedykowane drzwiom szklanym, drewnianym, metalowym, jak również ustawione cenowo od najtańszych do najdroższych. Najważniejsze jednak pozostają oczywiście drzwi. Popularny salon drzwi w Katowicach będzie ich miał szeroki wybór. Powinny to być drzwi gotowe do zamontowania, jak również drzwi na wymiar, na indywidualne zamówienie klienta. Drzwi wejściowe muszą koniecznie być dostępne w wersji antywłamaniowej z dwoma zamkami lub zamkiem i zasuwą. Podwójne zabezpieczenie daje pewność, że nikt się do naszego lokum nie włamie, a drzwi będą trudne do sforsowania. Tutaj dominują zdecydowanie drzwi z drewna.

salon drzwi Dla firm znaleźć się muszą drzwi metalowe. Są one ognioodporne, jak i odporne na uderzenia. Można je montować w magazynach, fabrykach, na halach. Specjalne drzwi metalowe znajdzie się w szpitalach i przychodniach, jak i laboratoriach. Wszystko ze względu na to, że dobry metal nie będzie korodował, jest odporny na działanie wody (w przeciwieństwie do drewna), jak i łatwo się go czyści i dezynfekuje. Także oferta na drzwi szklane może cieszyć się powodzeniem. W dużych sklepach handlowych nie może zabraknąć obrotowych szklanych drzwi, są one także popularne w nowoczesnych biurowcach. Salon drzwi powinien oferować usługę piaskowania szkła, jak i montażu takich drzwi, ze względu na ich ciężar. Piaskowanie winno obejmować całe tafle szkła, jak i fragmenty (piaskowanie artystyczne szkła).

Salon drzwi w Katowicach wart uwagi może poza samymi drzwiami oferować także bramy garażowe, a nawet bramy wjazdowe. Są takie które świadczą kompleksowe usługi, robią drzwi na wymiar, zajmą się transportem i montażem u klienta. Dobry salon będzie miał produkty na każdą kieszeń, jak i bogaty wybór dodatków, takich jak klamki i zamki.